loader image

Bauma
Münich, Germany
24-30.10.2022
BAUMA 2022: Bugün ve Gelecek için Teknolojiler
1954 yılından bu yana düzenlenen ve inşaat, maden ve iş makinaları alanında sektörün en büyük fuarı olan Bauma; 63 ülkeden 3.700 katılımcı; 200 ülkeden 620.000 ziyaretçiyle 24-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’nn Münih şehrinde gerçekleşti. İnşaat sektörünün en büyük buluşmalarından birisi olan Bauma’da Hammer Winch de en son teknoloji ürünleriyle yerini aldı.
Bauma Münich Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerle inşaat, maden makineleri, inşaat araçları, iş makineleri endüstrisinden üretici, distribütör, ihracat ve ithalatçıları buluşturdu. Fuarda Hammer Winch’in güçlü, dayanıklı ve son teknoloji ürünleri sektör temsilcileri tarafından yoğun ilgi gördü.
Üretkenlik ve sürdürülebilirliğin ön plana alındığı Bauma 2022 birçok firmaya ürünlerini sergileme şansı sunarken, tedarikçi ve üreticiler de yüz yüze görüşme imkânı buldu. Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hammer Winch sektörün önde gelen temsilcileriyle gerçekleştirdiği görüşmelerle yeni işbirliklerinin kapılarını açarak iş ağını genişletti.
Hammer Endüstri olarak gelişmiş teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz, yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla yerli ve uluslararası fuarlarda yer almaya ve ülkemiz sanayisinin tanıtımına gururla katkı sağlamaya devam edeceğiz.
Gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Leave A Comment