loader image

Dünya'nın 6 kıtasına İhracat yapan Hammer Winch

6 Kıta 52 Ülke 40 Yılı Aşkın Tecrübe

Hammer Winch

Bugün dünyanın 6 kıtasına ihracat yapan Hammer Endüstri’nin temelleri, 1982 yılında Sadettin IŞIK’ın vinç sektöründeki bilgi ve tecrübesini küçük bir atölyede üretime dönüştürme çabalarıyla ALTINÇEKİÇ markası adı altında Ankara’da atılmıştır.

Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek emin adımlarla yoluna devam eden bu girişim üstün kalite ilkesiyle kısa zamanda müşteri memnuniyetine dönüşmüş, her yıl daha da artan üretim kapasitesiyle kurumsallaşmıştır.

Kusursuz hizmetin teknolojiyi takip etmekten çok teknoloji yaratmaktan geçtiğine inanan firmamız Türkiye’deki çekme amaçlı hidrolik halat tamburu üretimine olan ihtiyacın farkındalığı ile ilk hidrolik halat tamburunu 2003 yılında geliştirerek üretime hazır hale getirmiştir, hidrolik halat tamburu teknolojileri ve üretimi alanında uzmanlaşmış mühendis ve çalışan kadrosuyla Türkiyedeki sektörünün ilk AR-GE ve ÜR-GE birimini kurarak ürün gamını genişletmiş olup Hammer Winch markası ile halat tamburu seri üretimine başlanmıştır.

Avrupa ve Dünya Standartlarında Kaliteli Halat Tamburları

22

AVRUPA

Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Bulgaristan, Hırvatistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Bosna Hersek, Sırbistan, Macaristan, Ukrayna, Belarus, İngiltere, İrlanda, Danimarka, Arnavutluk, İsviçre, Letonya, İsveç

16

ASYA

Rusya, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, Suudi Arabistan, BAE, Katar, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs, Pakistan, Güney Kore

7

AFRİKA

Fas, Tunus, Cezayir, Sudan, Cibuti, Güney Afrika, Nijerya

7

AMERİKA

Ekvador, Kolombiya, Panama, Meksika, Peru

2

AVUSTRALYA

Avusturalya, Yeni Zelanda

Hammer Winch’in dünya standartlarında üretilen halat tamburları dünyanın 6 kıtasında birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Hammer Winch Dünya standartlarında üretim anlayışı, teknoloji üretme misyonu ve yenilikçi vizyonuyla ülkemizde yakaladığı başarıyı küresel piyasalarda da yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir.

Ülkemizde sektörün en büyük endüstri kompleksinde üretimini gerçekleştiren, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleriyle dünyanın birçok ülkesine hidrolik halat tamburu ihraç eden Hammer Winch sektörün ihtiyaç duyduğu doğrultuda her gün yenilenmekte ve daha iyiyi arayarak yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Hammer Winch gelişmiş teknolojik altyapısı, modern üretim tesisi ve yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla bir çok stratejik ve askeri projede de yer almaktadır. Kalite kontrol departmanıyla ürünlerini en zorlu koşullarda testlere tabi tutmaktadır.

2003 yılından bugüne kadar ki yolculuğunda ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini sürekli artıran, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Hammer Winch dünyanın 6 kıtasında müşterilerine yüksek standartlarda ürünler sunmaya devam etmektedir.

 • Sektörde 40 yıla yaklaşan tecrübe
 • Teknoloji üreten AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri
 • 6 Kıtaya ihracat
 • Dünya standartlarında üretim ve kalite belgeleri
 • Hidrolik halat tamburlarında geniş ürün yelpazesi
 • Satış sonrası hizmetler ve yedek parça bulunabilirlik garantisi
 • Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda spesifik ürün geliştirme ve üretme kabiliyeti
 • Kalite Kontrol Sistemi
 • %100 Memnuniyet Garantisi
 • Profesyonel Kadro
 • Doğru Test Süreçleri
 • Profesyonel ve Nitelikli
 • Kişiselleştirilmiş çözümler

Misyonumuz;

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini üst düzeyde karşılamak, hidrolik halat tamburları teknolojilerini üreterek uluslararası rekabete girmek ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize yüksek standartlarda ürünleri en iyi kalitede sunmaktır.

 

Vizyonumuz;

Yenilikçi, sürdürülebilir, yüksek kalitede üretim anlayışı ile HAMMER WINCH’i bir dünya markası haline getirmektir.

 

Satış Sonrası Hizmetler

Hammer Winch yenilikçi, sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımları ile sektöründe uzun süreli ilişkiler kurmayı önemsemekte, sorumlu pazarlama ilkeleri çerçevesinde en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Müşterilerine satış sonrası çözüm odaklı, kaliteli, hızlı, güvenilir hizmetler sunmak, Hammer Winch’in temel ilkeleri arasında yer almaktadır.

2003 yılından bugüne kadar ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini sürekli artıran, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Hammer Winch, uzman satış ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak en uygun çözümleri alternatifleriyle birlikte sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bugüne en büyük kazancı müşteri memnuniyeti sayan Hammer Winch alanında uzman üretim kadrosu ile müşteri taleplerini dünya standartlarında üretimle en kısa zamanda teslim etmeyi amaç edindiği gibi satış sonrası müşteri gereksinimlerini de zamanında ve eksiksiz karşılamayı hedeflemektedir.

Hammer Winch’de teslim edilen ürünlerin satış sonrası hizmetleri de en az üretim sürecinde gösterilen özveriyle yerine getirilmektedir.