loader image

IAA 2022
Hannover, Germany
20-25.09.2022

Bugün, Yarın ve Ötesi
Bir asrı aşkın süredir otomobil, taşımacılık ve ticari araçlar sektöründe gelişimin simgelerinden birisi haline gelen IAA TRANSPORTATION, 20-25 Eylül 2022’de Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirildi.
1897 yılında ilk motorlu araçlarla başlayan serüvenini, ticari araçlara ve hatta günümüzde otonom teknolojilere taşıyan, sektörün en ilgi çeken fuarlarından birisi olan IAA’da, Türkiye’nin lider halat tamburu üreticisi Hammer Endüstri de yerini aldı.
On binlerce ziyaretçinin katıldığı ve sektörün önde gelen firmalarının ürünlerini tanıtma fırsatı bulduğu fuarda Hammer Hammer Winch ürünleri büyük ilgi gördü. Fuarda birçok ticari ilişki kurmayı başaran temsilcilerimiz Hammer Endüstri’nin küresel bir marka olması yolunda büyük adımlar atarken ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin de gururunu yaşadı.
Hammer Endüstri olarak gelişmiş teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz, yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla yerli ve uluslararası fuarlarda yer almaya ve ülkemiz sanayisinin tanıtımına gururla katkı sağlamaya devam edeceğiz.
Gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Leave A Comment