loader image

Almanya’da bir Hammer Winch rüzgarı esiyor…

90’ın üzerinde uluslararası katılımcı ve birçok ülkeden binlerce ziyaretçi ile dünyanın en büyük kurtarma ve çekici araçları buluşmalarından biri olan Uluslararası Ticari Kurtarma ve Çekici Araçlar Fuarı (Internationale Fachausstellung Bergen und Abschleppen, IFBA), 2-4 Eylül tarihleri arasında Almanya’da düzenlendi. Kassel şehrinde.

Sektörün önde gelen çekici-kurtarma araç ve aksesuar üreticilerinin katıldığı fuarda Türkiye’nin en büyük hidrolik vinç üreticisi Hammer Endüstri de yerini aldı.

1973 yılından bu yana düzenlenen ve Avrupa’da sektörün en prestijli fuarı olarak gösterilen IFBA’ya bu yıl da katılım oldukça yüksek oldu. Birçok ülkeden katılımcının sektördeki gelişmeleri takip etme fırsatı olarak gördüğü fuarda üreticiler de son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı buldu.

Bir Hammer Endüstri markası olan Hammer Winch’in yüksek performanslı, güçlü ve dayanıklı hidrolik vinç modelleri fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi görürken, araç üreticileri ve satış ekiplerinden tam not aldı.

Avrupa’nın en büyük tematik fuarlarından biri olan IFBA; araç ve aksesuar üreticileri, ticari satış ağları ve kullanıcılar arasında bir köprü kurulması ve ilişkilerin geliştirilmesi açısından da büyük önem taşımaktadır.

Sektör liderleriyle kurduğumuz ilişkiler ve yeni işbirlikleri ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da sektörünün en büyük üreticisi olma hedefimizde önemli kazanımlar elde etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Değişen ve gelişen teknolojiyi sadece yakından takip etmekle kalmadık, daha çok üretme misyonumuz ve yenilikçi vizyonumuz ile ürettiğimiz ürünlerimizi de sergiledik. Güçlü altyapısı ile sürekli büyüyen ülkemiz sanayisini yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Hammer Endüstri olarak ileri teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz ve yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla yurt içi ve yurt dışı fuarlarda yer almaya ve ülkemiz sanayisinin tanıtımına gururla katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Tüm ziyaretçilerimize ilgileri için teşekkür ederiz.