loader image

Her yıl Almanya – Kassel’de düzenlenen Uluslararası Kurtarma ve Çekme Fuarı 1973’teki başlangıcından bu yana hem Almanya’da hem de uluslararası alanda popülaritesi istikrarlı bir şekilde arttı. Artık Avrupa’da türünün en büyük sektöre özgü fuarlardan biri haline geldi. Hammer Winch yıllardır olduğu gibi bu yıl da fuarda yerini aldı. Hall 5 – C14 de bulunan Hammer Winch IFBA 2023 fuarında yoğun ilgi gördü.

Ziyaretçileriyle özel olarak görüşen Hammer Winch yetkilileri çok uluslu büyük firmalar ile önümüzdeki dönemler için görüşmelerde bulundu.

Hammer Winch yeni ürün olarak IFBA 2023’e 20.0 PHT – EN – Double Speed ve 30.0 PHT – EN – Double Speed ürünlerini tanıttı. Çift motorlu olan bu ürünler. Hem tasarımsal hem teknik özellik açısından ziyaretçiler tarafından incelendi. Bir çok üretici firma yeni ürünlere yoğun ilgi gösterdi.

15-17 Haziran tarihleri arasında Hammer Winch dahil olmak üzere bir çok dünya markasına ev sahipliği yapan fuarda on binlerce ziyaretçi fuarı gezdi, katılımcıların ürünlerini inceledi.

Leave A Comment