loader image

İNSAN KAYNAKLARI

Tüm çalışanlarımızı, yetkinliklerini ve potansiyellerini doğru şekilde kullanmaları ve verimliliklerini artırmaları için yetenek olarak değerlendirir, potansiyellerini ortaya çıkaran yatay veya dikey kariyer fırsatları sunarak onları motive etmeye çalışırız.

“Yetenek havuzu sistemimiz” ile her bireyin kişisel gelişimine yatırım yaparken, çalışanların sahip olduğu niteliklerin detaylı bir şekilde tespit edilmesini ve izlenmesini sağlıyoruz. Böylece şirket organizasyonumuzdaki pozisyonlar için en uygun özelliklere sahip adayların doğru görev tanımları çerçevesinde yerleştirilmesini kolaylaştırıyoruz.

Sağladığımız yönetim geliştirme programları ve çeşitli eğitim fırsatları ile çalışanlarımızın kendilerini daha iyi anlamalarını ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak mutluluklarını, verimliliklerini ve değerlerini artırmayı hedefliyoruz. Bu yaklaşım, şirketinizin çalışanlarınızın yetkinliklerini ve potansiyellerini doğru değerlendirmeye ve kişisel gelişimlerine yatırım yapmaya değer verdiğini göstermektedir. Sonuç olarak, çalışanlarınız doğru pozisyonlara ve görevlere yerleştirilerek verimlilik ve memnuniyet artışı sağlanır.