loader image

Telford, England
27-29.09.2022

Telford’da Hammer Winch’e Yoğun İlgi
2000 yılından bu yana Telford’da organize edilen, İngiltere’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen araç kurtarma endüstrisi fuarlarından birisi olan Recovery Tow Show 27-30 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Sektörün önde gelen markası Hammer Winch de dünya devleri arasında yerini aldı.
İki gün boyunca sektöre dair seminerler, açık hava gösterileri ve şovlarla ziyaretçilerine unutulmaz deneyimler yaşatan fuarda sektörün öncü markaları ürünlerini tanıtma fırsatı buldu. Hammer Endüstri markası olan Hammer Winch’in ürünleri özellikle zorlu şartlara karşı dayanıklılığı ve gücüyle ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı.
Araç kurtarma endüstrisinin üreticileri ve sektör temsilcilerinin buluşma fırsatı bulduğu ve araç-ekipman teknolojisindeki en son tasarımların sergilendiği Recovery Tow Show’da Hammer Winch’in yeni ürünleri sektör otoritelerince tam not aldı.
Hammer Winch’in küresel bir marka olma yolunda önemli bağlantıların kurulduğu fuarda Hammer Endüstri olarak gelişmiş teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz, yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla yerli ve uluslararası fuarlarda yer almaya ve ülkemiz sanayisinin tanıtımına gururla katkı sağlamaya devam edeceğiz.
Gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Leave A Comment