loader image

Askeri Araçlar Hidrolik Vinç

Dünyanın en büyük savunma sanayii buluşmalarından biri olan IDEF’21, 53 ülkeden 481 yerli ve 580 uluslararası katılımcıyla 17-20 Ağustos tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sektörün önde gelen yerli ve yabancı birçok savunma sanayi üreticisinin son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu fuarda, Türkiye’nin 7 kıtaya ihracat yapan ilk çekme vinci üreticisi Hammer Endüstri de yerini aldı.

Değişen ve gelişen teknolojiyi sadece yakından takip etmekle kalmayıp, teknoloji üretim misyonu ve yenilikçi vizyonuyla ülkemizde sektör lideri olan ve global pazarlardaki pazar payını her geçen gün artıran Hammer Endüstri’nin standı, fuardan yoğun ilgi gördü. katılımcılar.

Özellikle Çekiçli Vinç’in yeni seri ürünleri ST serisi ve gücü ile şaşırtan 2×35 – 70 Ton Tank Taşıyıcı Hidrolik Vinç katılımcıların beğenisini kazanırken, hafif, orta ve ağır serisi ziyaretçilerden tam not aldı. .

Hammer Sanayi olarak ileri teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz ve yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla başta Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları olmak üzere savunma sanayimizin stratejik ve prestijli projelerinde yer almaya devam edeceğiz.

Tüm ziyaretçilerimize yoğun ilgileri için teşekkür ederiz.