loader image

EUROSATORY En ünlü hava ve kara savunma sanayi fuarlarından biri 13-17 Haziran 2022 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleşti. 1967’den bu yana sektör lideri firmaların yer aldığı fuarda bu yıl Türk firmaları ses getirdi. Türkiye’nin lider hidrolik vinç üreticisi Hammer Endüstri de bu fuarda yer aldı.

62.000 ziyaretçi ve 560 medya temsilcisinin yer aldığı fuarda, Hammer Endüstri’nin en zor şartlar için en yüksek performansa sahip güçlü vinçler üreten markası Hammer Winch, ziyaretçi ve katılımcılardan yoğun ilgi gördü ve savunma sanayii üreticilerinden tam not aldı.

Yenilikçi vizyonumuz, teknoloji üreten misyonumuz, sektör liderleri ile ilişki ve işbirliklerimiz ve Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da lider üretici olma hedefimizle sürekli büyüyen sanayimizi uluslararası fuarlarda temsil etmekten onur duyuyoruz.

Hammer Endüstri olarak gelişen teknoloji alt yapımız, modern üretim tesisimiz ve yüksek kalite üretim normlarımız ile uluslararası fuarlarda yer almaya ve ülke sanayimizi temsil etmeye devam edeceğiz.

Tüm ziyaretçilerimize bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.